Bohumil Čížek - Stromy

Olej na plátně, 64x84 cm. Signováno vpravo dole B. Čížek. Rám.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

19684. Stromy
Dražba ukončena:25.04.2018 20:44:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč