Bohumil Čížek - Soubor 3 prací

2x akvarel a 1x kombinovaná technika, rozměry: 35x50 cm, 45x58 cm, 43x56 cm, signovány Čížek, 1x rám, zaskleno; 2x rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

9002. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:30.03.2017 20:58:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč