Bohumil Čížek - Náves

Olej na plátně, 60x85 cm. Signováno vlevo dole Čížek 69. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

101564. Náves
Dražba ukončena:28.09.2023 21:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč