Bohumil Čížek - Krasojezdkyně

Olej na plátně, 47x56 cm, signováno vlevo dole Čížek 44, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

8676. Krasojezdkyně
Dražba ukončena:29.03.2017 19:20:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:19 000 Kč