Bohumil Čížek - Cizinka

Olej na překližce, 39x35 cm, signováno vlevo dole Čížek 44, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

8677. Cizinka
Dražba ukončena:29.03.2017 19:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč