Bohumil Čížek - Cirkus

Olej na plátně, 46x56 cm. Signováno vlevo dole Čížek 44. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

31278. Cirkus
Dražba ukončena:25.04.2019 20:55:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč