Bohumil Čížek - Bez názvu

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno dole uprostřed Čížek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

69920. Bez názvu
Dražba ukončena:15.12.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč