Bohumil Čížek - Barunka

Monotyp, 39x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole B. Čížek 64. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

89445. Barunka
Dražba ukončena:05.02.2023 21:06:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč