Bohumil Čížek - Atelier

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Čížek 43. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 - 1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

34077. Atelier
Dražba ukončena:27.06.2019 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč