Bohumil Číla - Studie aktu

Olej na překližce, 37x30 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

129614. Studie aktu
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč