Bohumil Čížek - Periferie

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vlevo dole Čížek, rám.

1913, Lešany na Hané - 1989, Praha
Učil se kreslení a deskriptivě na ČVUT v Praze (prof. Blažíček, Bouda, Pokorný). Vystavoval výhradně na našem území.

5534. Periferie
Dražba ukončena:29.09.2016 18:51:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč