Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Prodavač melounů

Olej na plátně, 47x60 cm. Signováno vpravo dole B. Horyna. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

67528. Prodavač melounů
Dražba ukončena:17.10.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč