Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Na trh

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole G. Berghauer. Rámováno.

Pozn.: Rámováno v galerijním autorském uměleckém bohatě zdobeném, vyřezávaném rámu s původní patinou. Obraz pochází z vynikající sbírky obrazů z Moravského Slovácka a Horňácka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

46260. Na trh
Dražba ukončena:24.06.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč