Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Dívka s chřestem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 65x50 cm, signováno vpravo dole Berghauer, rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

13904. Dívka s chřestem
Dražba ukončena:26.10.2017 21:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč