Bohdan Obrovský - Večer u hokynáře

Olej na sololitu, 50x73 cm. Signováno vpravo dole B. Obrovský 88. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

23521. Večer u hokynáře
Dražba ukončena:31.10.2018 18:48:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč