Bohdan Obrovský - U Salvatora

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Obrovský 85. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1925 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

154252. U Salvatora
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč