Bohdan Obrovský - Dary podzimu

Olej na kartonu, 18x24 cm, signováno vpravo nahoře B. Oborvský 56, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton mírně zvlněn.

o autorovi: 1925 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

11848. Dary podzimu
Dražba ukončena:28.06.2017 22:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč