Olej na plátně nalepeném na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1987, rám.
1925, Staré Ransko u Chotěboře - 2002
Žák Státní grafické školy v Praze a poté studia na AVU u prof. Nechleby. Figuralista a krajinář, který se inspiroval především oblastí Vysočiny.