Bohdan Lacina - Akt - ilustrace ke knize Františka Hrubína

Kresba tuší, 23x13 cm. Signováno vzadu Bohdan Lacina. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč.

70601. Akt - ilustrace ke knize Františka Hrubína
Dražba ukončena:12.01.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč