Bohdan Lacina - Abstraktní motiv

Pastel na papíře, 28x33 cm. Signováno vpravo dole Lacina. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912-1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč.

46354. Abstraktní motiv
Dražba ukončena:24.06.2020 22:20:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč