Bohdan Dušek - Za svitu luny

Akryl, 105x70 cm. Signováno vpravo dole Dušek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1981

96372. Za svitu luny
Dražba ukončena:28.06.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč