Bohdan Dušek - Vodní tvorové

Akryl, 95x80 cm. Signováno vpravo dole Dušek. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1981

101473. Vodní tvorové
Dražba ukončena:28.09.2023 20:23:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč