Bohdan Dušek - Večeře pana Kocoura

Akryl, 100x70 cm Nesignováno Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z atelieru autora.

o autorovi: 1981

115814. Večeře pana Kocoura
Dražba ukončena:30.05.2024 22:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč