Bohdan Dušek - Večeře pana Kocoura

Akryl, 100x70 cm Nesignováno Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z atelieru autora.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1981

89805. Večeře pana Kocoura
Dražba ukončena:23.02.2023 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč