Bohdan Dušek - Strážný medvěd

Akryl na plátně, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z atelieru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

Dílo Bohdana Duška zobrazuje mladou dívku držící svícen, za pravou ruku zobrazenou neznámou vede naddimenzovaná postava medvěda, který vyplňuje druhý plán obrazové kompozice. Mohutný meč spočívá na ramenou medvěda, který je zobrazen v plném brnění a chrání dívku před nebezpečím, které se skrývá v temném lese. Velmi pozoruhodný autorův rukopis tvoří objemy pomocí linek, které se výrazně vymezují na tmavém pozadí. Dílo je kvalitní ukázkou tvorby Bohdana Duška a je skvělou finanční investicí do současného umění.

o autorovi: 1981

104182. Strážný medvěd
Dražba ukončena:26.10.2023 22:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč