Bohdan Dušek - River Princess

Akryl a tuš na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Dušek. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1981

99284. River Princess
Dražba ukončena:27.07.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč