Bohdan Dušek - Punkrock Princess

Akryl, 80x50 cm. Signováno vlevo dole Dušek. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1981

101525. Punkrock Princess
Dražba ukončena:28.09.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč