Bohdan Dušek - Jezevec

Akryl a tuš na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Dušek. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1981

99351. Jezevec
Dražba ukončena:27.07.2023 21:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč