Olej na sololitu, 30x46 cm. Signováno vpravo dole Křemenová. Rámováno.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1986
Malířka, kreslířka, grafička, designérka a scénografka. Studovala Gymnázium v Příbrami a Pedagogickou fakultu Západočeské Univerzity Plzeň. Svoji práci označuje jako synekdochální kvazirealismus.