Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole Kadečková. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1945 Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.