Blanka Kadečková - Šustová - Trojportrét

Olej na plátně, 90x75 cm. Signováno vpravo dole Kadečková 87. Rámováno.

o autorovi: 1945
Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.

60150. Trojportrét
Dražba ukončena:27.05.2021 22:37:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč