Litografie, 21x16 cm. Signovány vpravo dole Blanka Bohdanová.
o autorovi: 1930 – 2021 Herečka, malířka autodidakt. Byla členkou Nového sdružení pražských umělců, její práce jsou zastoupeny ve sbírkách v Norsku, v Parmě (Itálie), v Bonnu.