František Bílek (1907) - U Sušice

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole F. Bílek 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1907 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

88491. U Sušice
Dražba ukončena:15.01.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč