Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole F. Bílek 39. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1907 – 1985
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.