Biedermayer kolem let 1850 - 1860 - Náušnice s říčními perlami, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27 "liška", hrubá hmotnost 4,40 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

V krabičce.

Biedermayer kolem let 1850 - 1860
102899. Náušnice s říčními perlami, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27 "liška", hrubá hmotnost 4,40 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč