Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Knechtlová 83. Rámováno.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1946
Malířka. Studovala na AVU v Praze u K. Součka. Věnovala se výhradně volné tvorbě. Část jejích prací tvořila květinová a ovocná zátiší, druhou oblastí jejího zájmu byly výjevy z baletního prostředí, motivy z šaten, baletky v tanci, skupinová i sólová čísla. Její malby jsou pastózního charakteru.