Bibiana Knechtlová - Paulová - Dáma s vějířem

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 15x14 cm. Signováno vpravo dole Knechtlová 81. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala na AVU v Praze u K. Součka. Věnuje se volné tvorbě, maluje hlavně výjevy z divadelního prostředí, tanečnice, baletky. Dalším častým motivem jejích obrazů jsou zátiší květinová a ovocná.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

71784. Dáma s vějířem
Dražba ukončena:27.01.2022 21:47:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč