Olej na plátně fixovaném na sololitu, 15x14 cm. Signováno vpravo dole Knechtlová 81. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1946
Malířka. Studovala na AVU v Praze u K. Součka. Věnuje se volné tvorbě, maluje hlavně výjevy z divadelního prostředí, tanečnice, baletky. Dalším častým motivem jejích obrazů jsou zátiší květinová a ovocná.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.