Olej na plátně, 80x60 cm, signováno vpravo dole a datováno 1972, rám. Pozn.: Vzadu štítek z FVU se jménem autorky a názvem díla. 1946 Praha Žákyně Karla Součka (AVU 1964-1970). Věnuje se malbě zátiší a motivům z baletního prostředí.