Berthold - Kříž v horách

Olej na dřevě, 32x23 cm. Signováno vlevo dole Berthold. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Berthold
302033. Kříž v horách
Dražba ukončena:09.11.2019 20:04:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč