Bertha von Grab - Heimbach

Akvarel, 24x32 cm. Signováno vpravo dole B. v. Grap 90. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400 000 Kč

305970. Heimbach
Dražba ukončena:29.08.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč