Volné plátno pod sklem. Signováno vpravo dole B. Liebscherová. Zaskleno.
Nejdelší strana: 36 cm
1x olej na volném plátně, 1x akvarel. 14x22 cm a 17x26 cm. Obě signovány B. Liebscherová. 1x rám, sklo, 1x volné plátno pod sklem.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1864-1954
Narodila se v Lovčicích na Šumavě. Studovala na UMPRUM v letech 1887–1891 na dámském oddělení pro kreslení u profesorů J. Schikanedera, F. Ženíška, J. V. Myslbeka či Adolfa Liebschera. Později se stala žákyní Hermíny Laukotové, kde se věnovala figurální malbě, a rovněž navštěvovala krajinářskou školu Karla Liebschera. V roce 1891 na pražské Jubilejní výstavě byly její práce zastoupeny v expozici žákyň Uměleckoprůmyslové školy. Ve své tvorbě se věnovala hlavně malbám krajin a květinových zátiší.