Olej na kartonu, 24x20 cm, signováno vpravo nahoře B. Liebscherová-Havlíčková, rám, zaskleno.
1864, Lovčice u Klatov
Studentka UMPRUM v Praze (prof. Schikanedr). Dále se učila u Karla Liebschera, Adolfa Liebschera a Hermíny Laukotové. Maluje krajiny, květiny, staropražské motivy a zabývá se také ilustrací. Vystavoval výhradně na našem území.