Bernard Daníček - Kvetoucí jabloň

Olej na kartonu, 46x54 cm. Signováno vpravo dole Bernard Daníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř krajiny a lidí z Valašska kolem poloviny 20. stol.

Bernard Daníček
305450. Kvetoucí jabloň
Dražba ukončena:04.07.2020 20:02:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.07.2020 19:57:44 2663
500 Kč 27.06.2020 10:43:27 2410