Bernard Buffet - Zátiší s lahví

Nejdelší strana: 76 cm

Litografie, 30x23 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

vydraženo certifikát
114288. Zátiší s lahví
Dražba ukončena:25.04.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 25.04.2024 20:51:05 9218
3 000 Kč 25.04.2024 20:13:48 12253