Nejdelší strana: 76 cm
Litografie, 30x23 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.