Bernard Buffet - Oblouk

Litografie, 55x70 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

84287. Oblouk
Dražba ukončena:12.10.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč