Bernard Buffet - Městský kanál

Litografie, 53x70 cm. Signováno tužkou vpravo dole Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

84415. Městský kanál
Dražba ukončena:13.10.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč