Bernard Buffet - Le torero

Litografie, 30x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

32684. Le torero
Dražba ukončena:30.05.2019 21:20:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:24 000 Kč