Bernard Buffet - Le clown au fond rouge

Litografie, 31x23 cm, signováno vpravo dole Bernard Buffet, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

8165. Le clown au fond rouge
Dražba ukončena:22.02.2017 20:51:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:18 000 Kč