Bernard Buffet - Le pont de la Concorde

Nejdelší strana: 82 cm

Litografie, 58x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Bernard Buffet. 22/125. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

76553. Le pont de la Concorde
Dražba ukončena:11.05.2022 22:10:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč