Nejdelší strana: 82 cm
Litografie, 58x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Bernard Buffet. 22/125. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.