Bernard Buffet - Kytice ve váze

Litografie, 44x57 cm. 27/300. Signováno vpravo nahoře v tisku Bernard Buffet 51. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

28457. Kytice ve váze
Dražba ukončena:14.03.2019 19:08:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč