Bernard Buffet - Klaun na žlutém pozadí

Litografie, 42x34 cm. 61/150. Signováno vpravo dole v tisku Bernard Buffet. Rám, sklo.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

20181. Klaun na žlutém pozadí
Dražba ukončena:30.05.2018 18:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč